"Щастя - це..." - лібро-фентезі

Що ж таке щастя? Мабуть, немає на світі ані дорослої, ані юної людини, яка б не ставила собі таке питання. Колись, багато років назад, один хлопець з відомого фільму написав у творі :"Щастя - це коли тебе розуміють..." Наші юні друзі з літнього табору НВ№112, що прийшли до нас сьогодні аж двома групами поспіль, думають, що "Щастя - це відчувати себе щасливим з нічого", або " це - повертатись додому", і ще " це - мамині смаколики", і навіть так:" це - книга у зручному кріслі"!

А що з цього приводу думають автори нових, чудових, яскравих, "смачних для розуму" (як сказали діти) книжок, які наша бібліотека отримла нещодавно? Енн Файн - авторка "Щоденника кота-вбивці" (не хвилюйтесь: це такий гумор!) впевнена, що щастя - це порозуміння з своїм чотирилапим другом. У найнезвичайнішій книжці, яку ми коли-небудь отримували "Чи може бджола вжалити бджолу?" дуже розумні люди - письменники, художники, артисти, філософи - відповідають на несподівані питання "чомучок", серед яких є і такі: "Що таке зло? Чому люди не можуть бути добрими і щасливими?" А Ірина Цілик, письменниця, поетеса, режисерка, розповідає про своє цікаве життя і вважає що щастя - це "коли в животі тепло від почуттів, а найкращі люди і коти ( і Святий Миколай) поруч з тобою".

Ці і декілька інших книг, що змушують і дорослих, і малих забути про все і, не відриваючись, прочитати книгу "від коринки до коринки" і наприкінці замислитись, що ж то воно таке - Щастя, ми з нашими друзями передивились, помацали, спробували почитати голосно (нічого путнього не вийшло, бо читали усі разом і усі голосно!). В результаті ми дістали аркушики паперу, взяли олівці, фломіки та маркери та й написали, що кожен з нас думає про щастя. І навіть спробували його намалювати!

/Files/images/tsb_imturgeneva/letniy_lager_2014/13-06-2018-schaste/Безымянный коллаж (3).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/letniy_lager_2014/13-06-2018-schaste/Безымянный коллаж (4).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/letniy_lager_2014/13-06-2018-schaste/Безымянный коллаж (5).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/letniy_lager_2014/13-06-2018-schaste/Безымянный коллаж (6).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/letniy_lager_2014/13-06-2018-schaste/Безымянный коллаж (7).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/letniy_lager_2014/13-06-2018-schaste/Безымянный коллаж (8).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 22

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 17 Січня 2019

Фотогалерея