Знайомтеся, Віммельбух!

Знайомтесь, віммельбух! Це диво-книжка! Гра, розвага, знайомство зі світом, політ фантазії та просто естетична насолода! В цих книгах незчисленно історій, але нема тексту. Придумати їх ви можете самі й це дуже легко та весело, тому що на сторінках книг незліченно персонажів і безліч подій. І сьогодні в Центральній бібліотеці дітлахи пришкільного таборув вигадували історії, рахували героїв, грали в інтерактивні ігри й навіть спробували намалювати свій віммельбух.

А ще на абонементі з'явився зростомір з дитячих енциклопедій й тепер в нас є справжня черга охочих зміряти зріст в книжках.

.

Галерея "Знайомтеся, Віммельбух!"