Повернутися до звичайного режиму

"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Учасники комп'ютерних тренінгів у бібліотеці № 5 вже цілком упевнено набирають вірші, а сьогодні настав час познайомитися з особливостями набору прозаїчного, тобто звичайного тексту, не розбитого на короткі рядки. Спочатку новачкам може бути незвичне, що закінчення і перенесення рядка програма Word бере на себе, а нам залишається тільки у кінці абзацу натиснути на клавішу Enter. А для відступу або, інакше кажучи, "червоного рядка" у нас є клавіша табуляції. Правил багато, завдання для новачків не прості, але ми упевнені: скоро наші курсанти зможуть назвати себе досвідченими комп'ютерними користувачами.

/Files/images/filial_5/16-y_komplknep/4/BeFunky Collage.jpg

Дата останньої зміни 15 Серпня 2018