"Я це можу!" - інтелект - бетл

Інтелект (від лат. - розуміння, осягнення) загальна здатність до пізнання і вирішення проблем. Загалом це система всіх пізнавальних здібностей людини: відчуття, сприйняття, пам'яті, уявлення, уяви та мислення.

Наші юні друзі, які прийшли сьогодні на чергову зустріч з ЦБ ім. І.С.Тургенєва, з книгами і величезним світом, який вони нам дарують, схоже володіють відмінним інтелектом, бойовим запалом і веселою натурою. Те, що потрібно, щоб відбулася прекрасна командна гра-змагання. Так і зробили: розбилися, як завжди, на дві команди, вибрали капітанів (сьогодні хлопці, які вже мають досвід в командних змаганнях, дуже відповідально підійшли до пошуку кандидатури) і встановили правила. А правила такі: "Один (капітан) - за всіх (вибирає вірне рішення і організовує людей), всі (команда) - за одного (намагаються не підвести капітана і команду недоречними відповідями і поведінкою).

Капітани отримали роздруковані угорські кросворди, а потім і парочку ключвордів. Вони були не стільки складні, скільки "кмітливі" (слово одного з капітанів). Ну і швидкість, звичайно - змагання є змагання! Далі було так: розгубилися - зібралися - посміялися - порадилися - впоралися!

Між бетлами бібліотекар ще раз запросила учнів на щоденні літні ігри і розваги. Окремо поговорили про "Веселий English": постаралися розвіяти міф про те, що тут вчать англійську, як в школі. Для прикладу зіграли в гру, яку дуже люблять учасники дитячої англійської групи: вона допомагає краще і веселіше запам'ятовувати нові слова по темі. Гра так сподобалася хлопцям, що вони не обмежилися тільки капітановим поєдинком, зголосилися і інші члени команди.

Битва була захоплюючою і, звичайно, веселою. Щоб якось відпочити і розслабитися, хлопці погортали нові книги з нашої бібілотеки і послухали розповідь про них. Фотосесія (один з одним, з книгами і з улюбленою вчителькою, яку вони за миттєвою згодою зробили "королевою" однієї з фотокомпозицій) - наша традиція, яку діти чекають і про яку нагадують - стала гідним завершенням наших "Ігор розуму".

/Files/images/tsb_imturgeneva/letniy_lager_2014/14-06-2018_-_ntelekt-betl/Безымянный коллаж (1).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/letniy_lager_2014/14-06-2018_-_ntelekt-betl/Безымянный коллаж (2).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/letniy_lager_2014/14-06-2018_-_ntelekt-betl/Безымянный коллаж (3).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/letniy_lager_2014/14-06-2018_-_ntelekt-betl/Безымянный коллаж.jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/letniy_lager_2014/14-06-2018_-_ntelekt-betl/IMG_6023.JPG/Files/images/tsb_imturgeneva/letniy_lager_2014/14-06-2018_-_ntelekt-betl/IMG_6024.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 41

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 17 Січня 2019

Фотогалерея