Веселий English - лінгво-тренінг

"Let's play game!" - "Давайте будемо грати"" І чим більше, тим краще! Такий девіз нашої молодшої групи. Якщо навіть тема зустрічі важлива, все одно її можна переграти і вона нам "посміхнеться". Чудова думка! Ось наша тема: "Дім, милий дім" ( "Home sweet home"). Ну й що тут може бути кумедного? А якщо уявити собі на хвилинку, що стільчики можна переместити у ванную кімнату, а диван - у кухню, машину - у вітальню, а шафу - у гараж. Для чого така нісенітниця,- спитаєте ви. Для цього є купа резонів: по-перше, ми все одно повторюємо необхідні слова; по-друге, це ж фантазія, бо ще треба пояснити, навіщо ви зробили таке переміщення; а по-третє, це смішно!

Дата останньої зміни 14 Серпня 2018