"Кожен край має свій звичай" туристичний екскурс

У кожної людини є місце де їй по-особливому добре, тепло й затишно. Це місце де вона народилася й живе. А чи добре ми знаємо свій рідний Харків? З таким запитанням звернулися у 49 бібліотеці до дітей пришкільного табору 91 школи, які останній день перебування у літньому таборі вирішили провести з улюбленою бібліотекою. Ми разом онлайн гуляли вулицями нашого міста, полічили скільки фонтанів (які у літню спеку дарують таку чудову прохолоду)та подивилися фільм "ТОП-8 найкращих фонтанів Харкова", а ще з великим задоволенням ознайомилися з незвичайними пам’ятниками Харкова, подивившись фільм "Необычные памятники Харькова".

/Files/images/filial_49/Фото5247.jpg