"Дивні дива". Незвичайне малювання

У дивовижний світ чарівних тварин, чудернацьких птахів, фантастичних квітів поринула Центральна бібліотека Тургенєва - сьогодні діти знайомились з творчістю української художниці Марії Примаченко. Ця звичайна й водночас надзвичайна жінка намалювала понад 800 картин схожих на казку. Її роботи, створені у стилі «примітивізм», відкривають світ дива, магії й дитинства.

Власну казку в стилі Примаченко спробували створити й наші дітлахи. Дитяча фантазія та уява заселили аркуші паперу яскравими квітами та дивними тваринами.

/Files/images/2018_tsb/b2.jpg/Files/images/2018_tsb/b3.jpg/Files/images/2018_tsb/b4.jpg/Files/images/2018_tsb/b5.jpg/Files/images/2018_tsb/b6.jpg

Дата останньої зміни 18 Листопада 2018