Свято шоколаду у бібліотеці

Уже декілька років бібліотека № 49 святкує Всесвітній день шоколаду. Так і цьогоріч у бібліотеці зібралися шанувальники "їжі богів". Цікавою була розповідь про те, як ростуть какао-боби, як з них виробляють ласощі, які смакують у всьому світі. Діти згадували улюблені твори, які пов'язані з різними солодощами, наприклад, "Карлсон, що живе на даху" та "Пеппі Довгапанчоха" Астрід Ліндгрен, "Вінні Пух і всі" Алана Мілна, "Прянична хатка" Шарля Перро і звичайно "Чарлі і шоколадна фабрика" Роальда Даля. А на завершення - "солодкі конкурси", "шоколадна вікторина", корисні поради для ласунів і всим присутнім шоколадні смаколики у дарунок.

/Files/images/filial_49/IMG_20180710_141312.jpg

/Files/images/filial_49/IMG_20180710_141323.jpg