Дизайн-тайм

Безкоштовні графічні онлайн-редактори дуже корисна річ, навіть для наших юних користувачів. Всі мріють гарно малювати й створювати сучасний дизайн, але не всі мають навички та візуальний смак. І тут на допомогу приходять різноманітні онлайн-сервіси та графічні інструменти. Центральна бібліотека запропонувала нашими юним користувачам низку занять для знайомства деякими програмами, онлайн-сервісами та інструментами дизайну. Сьогодні опановували онлайн редактори Crello та Canva. Ці програми дозволяють створити власну рекламу, вітальні листівки, дизайн для соціальних мереж і ще все те, на що вистачить вашої фантазії.

Спочатку ми ознайомились з основними інструментами, що дозволяють створити дизайн, а потім дітлахи вирішили що власне вони будуть створювати. Де кого турбують соціальні теми, іншім необхідні вітальні листівки та запрошення на День народження, а хтось потребує реклами власного ютуб-каналу.

/Files/images/2018_tsb/d14.jpg/Files/images/2018_tsb/d15.jpg/Files/images/2018_tsb/миша (7).jpg/Files/images/2018_tsb/Untitled design (4).jpeg/Files/images/2018_tsb/Саша плакат.jpeg

Кiлькiсть переглядiв: 46

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 20 Травня 2019

Фотогалерея