"Моє дивовижнє тіло". Пізнавальна подорож

Тіло людини - неймовірно складна і заплутана система, яка нерідко ставить в тупик лікарів і дослідників попри те, що вивчають її вже не одну сотню років.
Центральна бібліотека Тургенєва також вирішила розпалити дослідницький вогник у наших дітлахів. Отже, починаємо вивчати власне тіло! І перше наше дослідження скелет людини, який є формою, опорою тіла та захистом внутрішніх органів.

Спочатку дітлахи склали скелет відповідно власній уяві, а потім ми в ігровій формі з’ясовували, як дійсно виглядає справжня кісткова система людини. А ще ми розібралися з внутрішніми органами, згадали назви та знайшли їх місто розташування в організмі.

Також торкнулися теми краси людини - зовнішньої та внутрішньої й зробили висновки про те, що гарно виглядають ті, хто веде здоровий спосіб життя та дотримується правил особистої гігієни.

Дата останньої зміни 18 Листопада 2018