«Пташине царство»: Екологічний кросворд

Зустрівшись сьогодні в бібліотеці №5, ми з юними читачами домовилися здійснити загадкову подорож до країни птахів. Хто такі пернаті друзі? Чому вони співають, чим годуються, чому їх оперення таке яскраве? Які пернаті відлітають в теплі краї, а які залишаються зимувати з нами? Ми дізналися про птахів які живуть в дикій природі, а які у нас в дома. Як треба їх годувати, облаштовувати їх побут - знайти відповіді на ці, та багато інших запитань дітям допоможуть книги з нашої бібліотеки.

/Files/images/filial_5/ptashine_tsarstvo/BeFunky Collage_1.jpg/Files/images/filial_5/ptashine_tsarstvo/BeFunky Collage_2.jpg /Files/images/filial_5/ptashine_tsarstvo/BeFunky Collage_3.jpg

Дата останньої зміни 18 Листопада 2018