"Піщані змії та кольорові лизуни" Цікава хімія

Закохати дітей в науку просто. Головне щоб було цікаво й трохи корисно). Сьогодні Центральна бібліотека почала низку експериментів і пізнавальних занять з хімії. В подорож по світу різноманітних речовин та їх перетворень ми відправились за допомогою книги Юлії Смаль «Цікава хімія». І перший наш експеримент - Фараонова змія, який познайомив дітлахів з ланцюжком реакцій, що утворюються завдяки горінню.
А потім діти самі стали творцями ще одного хімічного перетворення. Зі звичайного клею ПВА і ще де яких секретних речовин )) вийшла модна підліткова річ - слайм - антистресова іграшка, яку можна всюди носити з собою.

Дата останньої зміни 18 Листопада 2018