"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Файловий менеджер Провідник - надійний поводир в надрах і запасниках великого комп'ютера - був героєм комп'ютерних тренінгів у бібліотеці №5 на цьому тижні. Він допомагає нам не заблукати в гілках дерева тек, створити нові, присвоювати їм правильні назви і надійно зберегти в них наші файли (ми вже знаємо, що це таке). А ще наші курсанти познайомилися з комп'ютерною флешкой - маленькою філією великого дискосховища. Ми тепер уміємо знайти на процесорному блоці USB- порт, знаємо як відкрити через Провідник вміст флешки, і скопіювати на нею створену на робочому комп’ютері теку з файлами. А потім, вже на домашньому комп'ютері знайти цю теку, відкрити її продовжити роботу з файлами!

/Files/images/filial_5/16-y_komplknep/9/BeFunky Collage.jpg