"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Так вже склалось, що перегляд фотографій нікого не залишає байдужим, особливо якщо на них зафіксовані і ми. Ось і цього тижня чергове зайняття на комп'ютерних тренінгах у бібліотеці № 5, на яких вивчалися можливості програми-переглядача, викликали у наших курсантів великий інтерес. Ми повторили навички роботи у файловому менеджерові "Провідник": знайшли на Робочому столі теку з потрібними файлами, відкрили їх вже за допомогою програми-переглядача і поринули в спогади про недавні події - початок зайняття в "Комп'ютерному лікнепі". Ми переглядали світлини і вподобані копіювали у свою особисту, спеціально створену і відповідно названу теку на своїй флешці. Удома збережемо на своїх комп'ютерах пам'ять про події нашого життя, покажемо фотографії рідним і друзям.

/Files/images/filial_5/16-y_komplknep/10/BeFunky Collage.jpg