Фабрика ідей від талановитих дітей. Творча майстерня «День індійця»

Користувачі бібліотеки № 22 на цьому тижні мають намір пройти стежиною червоношкірих. Кожен поважаючий себе індієць має індійські пір’їни на голові, індійські буси на шиї, індійський бойовий малюнок на обличчі. Ми познайомили дітей із життям червоношкірих, їх побутом, культурою та традиціями. Майбутні індійці отримали перше завдання – придумати собі ім’я та бойовий малюнок і зробити красивий головний убір. Завдання всі виконали на відмінно.

/Files/images/filial_22_2017/день индейца1.jpg /Files/images/filial_22_2017/день индейца2.jpg /Files/images/filial_22_2017/день индейца3.jpg /Files/images/filial_22_2017/день индейца4.jpg