Привіт весь світ. Пізнавально-ігровий диліжанс «Цікаво про Європу»

Юні мандрівники бібліотеки № 22 проїхали майже всіма країнами Європи, щоб зрозуміти, що кожна країна особлива, має свої родзинки. У Франції ми відвідали Ейфелеву вежу, а в Італії фестиваль Томатину, у Фінляндії помилувалися північним сяйвом, а в Ісландії гарячими гейзерами. Зацікавили нас вулкани Ірландії та австрійські Альпи. Особливо вразили дітлахів парки розваг: Європа-парк у Німеччині і Леголенд в Данії. Після подорожі діти відгадували країни за підказками, грали в гру «Назви столицю», складали карту Європи за допомогою пазлів. Час проведений у бібліотеці пролетів непомітно і з користю.

/Files/images/filial_22_2017/парки розваг1.jpg /Files/images/filial_22_2017/парки розваг2.jpg /Files/images/filial_22_2017/парки розваг3.jpg /Files/images/filial_22_2017/парки розваг4.jpg

Дата останньої зміни 09 Грудня 2018