Веселий English - playground

Як же добре, що в світі існують чарівники! Не повірите, але вони є і серед нас! Це ті, хто вміє грати і залучити у веселу компанію якомога більше людей. Круто? А якщо таких чарівників - ціла команда? Ось де вони - справжні веселощі. А в які ігри грати і з якого приводу - хіба це проблема? Ось, наприклад: так значно цікавіше і легше вивчати англійську! А ще один привід - такий гарний і веселий гурт людей, з якими давно знаєш один одного.

Ось ми і грали, залюбки! Звісно, всі користувались англійською мовою, така вже у нас особливість. Розділились на дві команди (дівчатка проти хлопчиків) і почали: хто більш кине у корзину супротивника шариків зі словами по тій чи іншій темі; хто краще покаже якусь тваринку без жодного слова, щоб відгадали (краще, щоб своя команда, а якщо ні - тоді вже інша); хто зможе за допомогою натяків і питань (знов-таки, англійською) відгадати слово, що написане на таємничому аркушику паперу, який прочитали всі, крім відгадувача, і т.ін. У ході змагання у гравців виникали нові і нові ідеї, а це значить, що попереду у на ще чимало цікавих, гомінких і веселих змагань, що допомогають нам не тільки знати,а й любити англійську!

/Files/images/tsb_imturgeneva/vesela_anglyska/09-08-2018/Безымянный коллаж (1).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/vesela_anglyska/09-08-2018/Безымянный коллаж (2).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/vesela_anglyska/09-08-2018/Безымянный коллаж.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 19

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 15 Лютого 2019

Фотогалерея