Ленгвіч-кафе - лінгво-тренінг

Ну й що, що учасниці групи вже дорослі леді? Але ж пограти хочеться у будь-якому віці. Отже, чом би й ні? Let's play! Усім знайомий "95-й квартал" дуже допоміг нам у цьому, зробивши цикл відео "Весела англійська абетка". Ми дивились кожний з півторахвилинних роликів (помираючи із сміху!), а потім за хвилину намагались написати якомога більше слів з цією літерою. Звіряємось, викреслюємо ті слова, що зустрілись у 2 чи більше людей, і -ось він - переможець, вірніше переможці. У однієї учасниці 40 слів (wow!), а ще у однієї - 30! Мо-лод-ці!

/Files/images/tsb_imturgeneva/lengvich-kafe/09-08-2018/Безымянный коллаж (3).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/lengvich-kafe/09-08-2018/Безымянный коллаж (4).jpg

Дата останньої зміни 09 Грудня 2018