"Кіт і сосиска". Майстер-клас

Настя Бабій продовжує тішити нас і дітлахів, що збираються в бібліотеці, щоб весело та цікаво провести час. П’ятничний майстер-клас в Центральній бібліотеці вже традиційно присвячено солоному тісту та Настіним ідеям. Сьогодні юна майстриня допомогла створити ось такого милого кота зі зв'язкою сосисок.

Якщо вам подобаються саморобки з солоного тісті, то ми чекаємо вас щоп'ятниці на майстер-класі від Насті.

/Files/images/2018_tsb/691.jpg/Files/images/2018_tsb/692.jpg/Files/images/2018_tsb/693.jpg/Files/images/2018_tsb/694.jpg

Дата останньої зміни 18 Жовтня 2018