Кожен край має свій звичай. Бібліородзинки «Про всесвітню павутинку»

До бібліотеки 22 прийшли дітлахи позмагатися у знанні комп’ютерних технологій. Спочатку ми вели розмову про Інтернет, про його користь та шкоду, дивилися презентації «Дитина в павутині», «Нетикет – етикет Інтернету» та обговорювали їх. Виявилось, що діти знають, які небезпеки підстерігають їх у всесвітній павутині і багатьох із них контролюють батьки, правила ж етикету їм потрібно весь час нагадувати. Потім від завдання до завдання (конкурс «Міміка та жести», конкурс «Розмова робота», «Відгадай прислів’я», «Логіка програміста») учасники змагалися у вмінні передавати інформацію жестами та мімікою, відгадувати загадки, знанні складових комп’ютера та комп’ютерної термінології, вправності набирання тексту з допомогою клавіатури та у швидкому пошуку необхідної інформації.

/Files/images/filial_22_2017/павутинка1.jpg /Files/images/filial_22_2017/павутинка2.jpg /Files/images/filial_22_2017/павутинка3.jpg /Files/images/filial_22_2017/павутинка4.jpg

Дата останньої зміни 18 Жовтня 2018