Запрошує країна Мультляндія.Книго-кіномандрівка

Кому відкривається давно забутий шлях до легендарного міста Абатон?Хто такий Ренсом Ріггз і чому так популярна його трілогія «Дом странных детей»?До бібліотеки № 49 сьогодні прийшли наші давні друзі-дітки з дитячого неврологічного санаторія. Саме їм ми і розповіли-спочатку про автора трилогії,дорогу якому до літературної слави відкрило дуже незвичайне захоплення..старовинними фотографіями.Саме ці загадкові й містичні персонажі ожили під пером талановитого автора й стали героями книг. Після розповіді бібліотекаря про такі цікавини,діти звичайно с захопленням чекали показу фільму по мотивам книги.І стрічка виправдала усі їхні сподівання-там було все-і чарівні істоти,і маги,і всіляки перетворення,все,що притаманно і все,що втілило дух книги у кіно.

/Files/images/filial_49/Фото5398.jpg

/Files/images/filial_49/Фото5399.jpg