Спорт-релакс в бібліотеці і біля бібліотеки. Ігровий кросинг «На піратському кораблі»

На борт шхуни «Барракуда» в бібліотеці № 22 піднялися наші постійні користувачі. Капітан Грізна Рука набирав команду для свого піратського корабля, щоб вирушити на пошуки скарбів. Наші гості здали екзамен на знання морської справи, обрали собі ім’я, промовили клятву і почали перетворення у справжніх «морських вовків». Кожне пройдене випробування нагороджувалося частиною карти знаходження скарбу. Майбутні капітани показали спритність у грі «Піратська спритність», уміння управляти кораблем у грі «Вірний курс», довели спроможність розв’язувати складні вузли у грі «Морський вузол», зберегли команду під час гри «Корабельна аварія», зуміли нагодувати себе та одягнути під час ігор «Рибалка» і «Взуй команду». Відпочивши під час конкурсу «Відпочинок до упаду», матроси склали карту і знайшли листи-підказки про місцезнаходження кладу. Нарешті клад знайдено, всі труднощі подолано. Дітлахи отримали гарний настрій, солодку нагороду і бажання стати учасником цікавих подій або захопливих пригод у книжках, читаючи які, можна пережити ще і ще дивовижні пригоди морських розбійників, мореплавців, великих мандрівників, відчути подих вітру та солоні бризки океану.