"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Навчитися "гуглить" як професіонали - таку мету поставили перед собою учасники комп'ютерних тренінгів для людей літнього і середнього віку в бібліотеці № 5. Цього тижня ми навчилися шукати і зберігати у себе на флешці або в комп'ютерній пам'яті зображення, а точніше - вітальні листівки. Тепер, коли ми захочемо привітати друзів і близьких з днем народження або будь-яким іншим святом, наші теплі слова проілюструють чудові картинки з теки "листівки". У другій частині зайняття ми шукали на різних Інтернет-ресурсах красиві мелодії, складали з них плей-листи, а кращі - викачували собі в спеціально створену теку: "музика". Повторюючи удома пройдений матеріал, слухатимемо улюблені композиції.

/Files/images/filial_5/16-y_komplknep/13/BeFunky Collage.jpg