Привіт весь світ! Краєзнавче лото «Знайомтесь: Харківщина»

Сьогодні дітлахи бібліотеки № 22 подорожували Харківщиною. Спочатку діти згадали, де вони бували у рідному місті, вулиці, де живуть, місця, які їм подобаються. Зацікавили дітей незвичайні факти про Харків, відео сюжети та пісні про місто. Після перегляду відео діти розповіли про свої враження від віртуальної екскурсії, познайомилися із краєзнавчою літературою бібліотеки. Гра в краєзнавче лото, під час якої діти знаходили потрібні малюнки, відповідали на запитання, складання карти Харківщини із пазлів, закріпила їхні знання. Чим більше ми всі будемо знати про своє рідне місто, тим більше будемо його любити.

/Files/images/filial_22_2017/лото1.jpg /Files/images/filial_22_2017/лото2.jpg /Files/images/filial_22_2017/лото3.jpg /Files/images/filial_22_2017/лото4.jpg /Files/images/filial_22_2017/лото5.jpg