Бібліотека для дітей – скриня знань та ідей. Посвята в читачі

Екскурсія до Центральної дитячої бібліотеки стала справжнім святом для малят дитячого садочку № 114.

Вони познайомилися з бібліотекою,з її правилами і звичайно ж самими захоплюючими і цікавими книгами. Як потрібно поводитись з книгами, щоб вони завжди оставалися охайними, про це дізналися малята із лялькової вистави: "Книга - твій найкращий друг". Переглянувши виставу, малята розповідали про невірні вчинки героїв, та про те, як вони обережно поводяться з книгами, вони взяли участь в вікторинах, літературних розвагах.

Тож таких розумних дітей, що люблять книги і читання, бібліотека урочисто посвятила у свої читачі. Діти ж у свою чергу, обіцяли бути гарними читачами, любити і цінувати книги, а бібліотека завжди чекатиме на них - своїх нових друзів.

/Files/images/tsdb/2018/sentyabr/posvyata_v_chitach/Фото-0015.jpg/Files/images/tsdb/2018/sentyabr/posvyata_v_chitach/Фото-0009.jpg

/Files/images/tsdb/2018/sentyabr/posvyata_v_chitach/Фото-0024.jpg/Files/images/tsdb/2018/sentyabr/posvyata_v_chitach/Фото-0026.jpg

/Files/images/tsdb/2018/sentyabr/posvyata_v_chitach/Фото-0041.jpg/Files/images/tsdb/2018/sentyabr/posvyata_v_chitach/Фото-0060.jpg