"Як пройти в бібліотеку?" - екскурсія

На цей раз в гості до ЦБ ім. І.С.Тургенєва завітали першокурсники з
ХМТ ім. О.Морозова. Їх майбутня професія пов’язана з дизелями - отже, хлопці серйозні. Знайомство почалось з розповіді про послуги, які наша бібліотека пропонує своїм читачам (особливо юним і натхненим): АртЛаб з його молодіжною "тусою" та мандрам по всьому нашому місту; "Ленгвіч-кафе" з його окремими віковими групами; комп’ютерні курси і молодіжні клуби. Стихійно зав’язалась досить цікава бліц-розмова про те, чи так вже й необхідні книги (саме книги) в нашому сучасному житті. Нажаль, єдиної думки не виникло, але питання поставлено, і воно зачепило хлопців. Щоб завершити розмову, ми подивились відео-сюжет про найнезвичайніші книги світу: від найменшої (розміром 0,7 см) до найбільшої (її висота від рівня підлоги заввишки до поясу людини і це Вікіпедія); від дитячих книжок-іграшок, до їстівних і скульптурних. Ведуча запросила юнаків взяти участь у святкуванні Дня Фантастики, що незабаром відбудеться у нас.