"Long Live English" - День англійської мови в Ленгвіч-кафе

26 вересня країни Європи святкують День європейських мов. І наш проект - Ленгвіч кпафе - з радістю прийняв участь у святкуванні. Ми написали свій сценарій, взявши за основу тему мандрів англомовними країнами. Кожен з дорослих учасників проекту обрав собі ту чи іншу країну, в якій англійська є єдиною або другою державною мовою, і зробили яскраві змістовні презентації, супроводжуючи їх своєю розповіддю і музикою країни, куди вони мандрували.

Дітлахи підготували веселу пісеньку - танок "Якщо ти щасливий". І ще деякі з них самостійно обрали і виконали окремі номери: сценки, пісні. Усі разом ми пограли у "Саймон каже" і у "Відгадай тваринку".

Трошки втомлені, радісно збуджені, дітлахи і дорослі сіли за столи випити чашку чаю по-англійські.

І наприкінці усі разом ми заспівали для всіх нашу улюблену пісню-побажання "Don't worry, be happy"! Щіро побажавши один одному і нашій бібліотеці щастя, миру і поздоровивши усіх із Всеукраїнським днем бібліотек, гості і господарі попрощались до нових радісних зустрічей.