Зустріч клубу спілкування «Золотий вік». Етнографічний круїз «Ходить гарбуз по городу»

Бібліотека № 22 запросила учасників клубу «Золотий вік» на зустріч. Темою зустрічі була осінь, осінні свята та традиції, свято урожаю, тому наші гості відгадували осінні загадки, розповідали вірші про осінь, слухали і співали осінні пісні, ділилися досвідом городніх робіт та збереження врожаю. Стіл цього разу був не солодкий, а із запашною картоплею, різноманітними овочевими салатами та заготовками, свіжими та консервованими фруктами. Улюблена музика, конкурси, ігри, смаколики сподобалися нам і нашим гостям. Етнографічний круїз був наповнений доброзичливістю, теплотою, усмішками, сердечними побажаннями.

/Files/images/filial_22_2017/Гарбуз.jpg /Files/images/filial_22_2017/Гарбуз1.jpg /Files/images/filial_22_2017/Гарбуз2.jpg

Дата останньої зміни 22 Жовтня 2018