"Гарячим подихом війни солдатські долі опалимі" © Творча зустріч до Дня захисника України.

Чудова, сонячна осінь, переддень великих свят у житті українського народу - Покрови Прсвятій Богородиці, Дня українського козацтва й Дня захисників України. Центральна бібліотека запросила студенток ХВПУ №6 на зустріч з ветераном АТО, поетом, композитором, виконавцем своїх пісень, Олегом Миколайовичем Бородаєм .Пан Олег вже не вперше виступає перед нашими молодими читачами: його знають, цінують, люблять. Крім того у нього цими днями знаменна подія - вийшла з друку книга його віршів "Відлуння окопів". Дівчата уважно слухали розповіді і вірші. А як седечно, хвилююче, щиро лунали його пісні!

Усі присутні тепло привітали пана Олега з святами і з виходом книжки і залюбки фотографувались з героєм нашої зустрічі.

Дата останньої зміни 22 Жовтня 2018