Безстрашні лицарі волі(історичний віраж)

Напередодні Дня Українського козацтва бібліотека № 5 допомогла учням 9 класу здійснити історичний віраж до Запорізької Січі. У ході нашої мандрівки школярі дізналися багато цікавих фактів з життя та побуту українських лицарів. Звідки походить назва «козак»? Хто такі характерники? Чому Івана Сірка називали Урус-шайтаном? Звідки взялися кумедні козацькі прізвища, які й досі носять багато українців? Відповіді на ці та інші питання нам дали фільми з циклу «Козацька звитяга» й книжки з фонду бібліотеки. Наша зустріч була дуже змістовна та емоційно насичена.

/Files/images/filial_5/kozaki/К 9 1.jpg

Дата останньої зміни 10 Грудня 2018