Пункт європейської інформації. Відео лекторій «Європейський день мов. Слово про європейські цінності»

Бібліотека № 22 запросила учнів 8 класу школи № 90 поглибити знання про культурні надбання і традиції європейських народів. Спочатку ми вели розмову про Євросоюз, що потрібно нам, щоб почувати себе європейцями, показали свої знання європейських країн в іграх «Грошові одиниці», «Асоціації». Скільки людина може вивчити мов, чи потрібне знання іноземної мови, які мови популярні у Європі, як підтримується мовне розмаїття, чи пов’язане знання мов із толерантністю, навіщо у календарі так багато дат присвячено мовам – на всі ці запитання ми разом шукали відповіді і вчилися бути толерантними у вправах «Потрібно домовитися», «Презентація друзів», «Що дані цінності означають для мене?», «Що я можу запропонувати європейцям?», «Толерантна і інтотолерантна особистість». Учні із задоволенням відповідали на запитання, оцінювали себе і своїх друзів, складали правила толерантності, вчилися бути європейцями.

/Files/images/filial_22_2017/день мов1.jpg /Files/images/filial_22_2017/день мов2.jpg

Дата останньої зміни 18 Листопада 2018