Повернутися до звичайного режиму

Щира розмова про рідну мову. Літературно - музична композиція.

Святкова літературно - музична зустріч присвячена Дню української писемності і мови відбулася сьогодні в Центральній дитячій бібліотеці. На гостей бібліотеки, учнів 7 - А класу ЗОШ № 44, чекало чаруюче поетично - музичне розмаїття: вшановували рідну українську мову, говорили про її невичерпні багатства, про її мелодійність і красу.

Уважно слухали діти виступ гості заходу, харківської поетеси Поліни Антонівни Токар. Вона розповідала про свою творчість,щиро декламувала свої вірші, в яких ділилася з юними слухачами власними думками і хвилюваннями. Гарним ліричним подарунком для всіх гостей став виступ учасниці ансамблю бандуристів « Слобожаночка», школи мистецтв № 5 Юлії Купчинської. У ії виконанні пролунали зворушливі українські пісні. А ось проникливі поезії та веселі гуморески нашим слухачам подарували учасники драматичного колективу школи мистецтв №5.

Літературно - музична зустріч надихала дітей любити і шанувати рідну мову. Вивчати рідну мову, пишатися нею, читати книги на українській мові, закликали дітей бібліотекар і гостя заходу - майстер поетичного слова Поліна Антонівна Токар.

Дата останньої зміни 18 Листопада 2018