"Welcome to Fаcebook!" - відео-ревю

З метою ознайомлення читачів старшої генерації з поняттям "Соціальні мережі", сьогодні в ЦБ ім. І.С.Тургенєва було проведено відео-ревю "Ласкаво просимо в Фейсбук!" Ми поговорили про те, чим Фейсбук вигідно відрізняється від інших соцмереж, подивившись відео-ролик з Ютуб. Учасники поділилися своїми думками з приводу побаченого і почутого про спілкування в Інтернеті, бібліотекар розповіла про власний досвід "життя" в цій соцмережі. Учасникам було запропоновано дайджест "Цікаві сторінки Фейсбуку", в який увійшло і знайомство із сторінкою нашої бібліотеки, і з сторінками "Артлабу", "Ленгвіч-кафе", і невелика віртуальна екскурсія, яка розповідає про таємні і явні можливості даного ресурсу.

/Files/images/tsb_imturgeneva/rzne/28-12-2018-Welcome_to_Facebook/IMG_5703.JPG/Files/images/tsb_imturgeneva/rzne/28-12-2018-Welcome_to_Facebook/IMG_5706.JPG