«Комп'ютерний лікнеп» в бібліотеці № 5

Учасники комп'ютерних тренінгів в бібліотеці № 5 вже цілком впевнено набирають вірші, і сьогодні настав час познайомитися з особливостями набору прозового, тобто самого звичайного тексту, що не розбитий на короткі рядки. Спочатку новачкам може бути не звично, що закінчення і перенесення рядка програма Word бере на себе, а нам залишається тільки в кінці абзацу натиснути на клавішу Enter. А для відступу або, інакше кажучи, «нового рядка» у нас є клавіша табуляції. Ну і не забуваємо про правильне оформлення розділових знаків і одночасний набір парних знаків. Дуже важливо нічого не пропустити, а допущені помилки вчасно виправити - за грамотністю оформлення текстів судитимуть про нашу загальну культуру.

/Files/images/filial_5/18-y_komplknep/4/BeFunky Collage_1.jpg/Files/images/filial_5/18-y_komplknep/4/BeFunky Collage_2.jpg