«Комп'ютерний лікнеп» в бібліотеці № 5

Операційна система Windows надає інформацію у вигляді вікон, і вміння перейти від одного вікна до іншого, згорнути, розгорнути і закрити непотрібне вікно - найважливіші навички комп'ютерного користувача. Так що на цьому тижні заняття на комп'ютерних тренінгах в бібліотеці № 5 були дуже пізнавальними, інформаційно насиченими і практично корисними. Уміння набирати текст на українській мові - безперечно необхідний сьогодні навик. Власникам деяких ноутбуків доведеться вивчити і запам'ятати розташування українських букв І, Ї, є – якщо на їх клавіатурах знайшлося місце тільки англійській та російській абетці. Але і при роботі на настільному десктопі введення апострофа абсолютно неочевидне - треба знати спеціальну клавішну комбінацію. Чи планує всерйоз будь-хто набирати тексти або вести листування англійською мовою, чи ні, але вміння ввести символи бот-захисту, назви поштового сервера і пароль необхідні кожному активному інтернет-користувачеві. Отож, наші курсанти тепер знають, як набрати «англійську» крапку, кому, лапки і знак електронної пошти. Ну і як бонус: апостроф в англійському розкладі набирається простим натисканням клавіші і навіть в нижньому регістрі - простіше не уявити!

/Files/images/filial_5/18-y_komplknep/5/BeFunky Collage_1.jpg/Files/images/filial_5/18-y_komplknep/5/BeFunky Collage_2.jpg