Бібліотека – місточок в світі знань. Екскурсія – прогулянка

Подорож до Країни Знань здійснили сьогодні в Центральній дитячій бібліотеці учні 1 – Б класу, ЗОШ № 102. Діти знайомилися з бібліотекою, з її правилами, з найкращими книгами і журналами, які викликали у них радість і захоплення. Разом з героями лялькової вистави «Незвичайна мандрівка», перемагаючи всі труднощі і перешкоди, дітлахи дісталися до бажаної Країни Знань і допомогли їм у цьому їх вірні друзі – книги. Мандруючи Країною Знань, діти розповідали і про прочитані книги, і про своїх улюблених книжкових героїв. Свою начитаність вони довели вірними відповідями на питання літературних вікторин.

Подорож до Країни Знань була цікавою і веселою, а бібліотека стала надійним місточком на шляху до світу знань.

Дата останньої зміни 18 Лютого 2019