"Де поставити підпис..." Правові аспекти

Добровільна згода на секс: у січні в Україні набули чинності зміни до Кримінального кодексу в частині запобігання насильству в сім'ї та сексуального насильства. В соціальних мережах з'явилося багато неоднозначних тлумачень суперечок та жартів з цього приводу.

Нашу юнацьку аудиторію, студентів Харківського механічного технікуму, також турбує що насправді це означає? Що може змінитися в їх сексуальних і сімейних відносинах? Розібратися в цих складних питаннях допомогло Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції. Інспектори відділу зв’язків з громадськістю, старший лейтенант поліції Петухов Максим і лейтенант поліції Черкашин Данило розповіли про зміни в законодавстві та пояснили юнакам, як поводитися в особистих відносинах, щоб не потрапити під дію закону.

/Files/images/2019_tsb/7.jpg/Files/images/2019_tsb/7 (1).jpg/Files/images/2019_tsb/7 (2).jpg

Дата останньої зміни 21 Квітня 2019