Дайджест-net «Інтернет-мереживо: прості істини безпечного інтернету»

До бібліотеки 22 прийшли шестикласники школи № 90 дізнатися про прості правила безпечного інтернету, переконатися у знанні комп’ютерних технологій. Ми вели розмову про Інтернет, про його користь та шкоду, дивилися презентації «Дитина в павутині», «Нетикет – етикет Інтернету», «Соціальні мережі» та обговорювали їх. Виявилось, що діти знають, які небезпеки підстерігають їх у всесвітній павутині і багатьох із них контролюють батьки, але правила безпеки, нетикету їм потрібно весь час нагадувати. Для профілактики ризикованої поведінки підлітків в житті та соціальних мережах, відбулася розмова про селфі. Присутні дізналися цікаві факти про селфі, про стадії залежності від селфі, чому підлітки гинуть заради селфі, подивилися відео сюжет про екстремальне селфі. Ми вчили присутніх правильно орієнтуватися у віртуальному світі, знаходити електронні бібліотеки та користуватися віртуальною книгою. Правила безпеки при користуванні інтернетом та соціальними мережами діти закріпили в іграх: «Хто краще знає Інтернет», «Віруси», «Інтернет – за, інтернет - проти».

/Files/images/filial_22_2017/інтернетбезпека1.jpg /Files/images/filial_22_2017/інтернетбезпека2.jpg /Files/images/filial_22_2017/інтернетбезпека3.jpg