Професійний орієнтир «Профорієнтація: зроби свідомий вибір»

Бібліотека № 22 провела профорієнтаційний тренінг з учнями 8 класу школи № 90. Присутніх підстерігали різноманітні запитання: чому проблема вибору професії найголовніша в житті людини, чи правильно вважають, що професію обирають один раз на все життя, чи потрібен професійний план, як зорієнтуватися у морі професій і визначити професійну придатність, які професійні навички потрібні будуть у недалекому майбутньому. Спочатку восьмикласники розмірковували над словом «хочу» у професійному плані. Після гри «Джин», під час якої потрібно було загадувати бажання без роздумів, а потім помірковано, ми зробили висновок, що не можна поспішати з вибором, потрібно узгоджувати свої бажання з оточуючими і не мріяти про неможливе. Поняття «можу» у професійному плані розповіло нам про здібності загальні та спеціальні, про зв’язок фізіологічних, психологічних та морально-вольових якостей з різними професіями. Під час розмови познайомилися із літературою, яка допоможе відкривати себе, провели нескладний тест-аналіз, який допоміг визначити, до якого типу людей – мислителів чи художників – відноситься кожен із присутніх.

/Files/images/filial_22_2017/орієнтир1.jpg /Files/images/filial_22_2017/орієнтир2.jpg

Дата останньої зміни 23 Березня 2019