"Чарівні сувої". Акварельний флюїд

Знайомимось з культурою Китаю через творчі арт-проекти! Наша тема - східний живопис. Давні китайці писали картини тушшю, мінеральними й рослинними фарбами на шовку або на особливому папері з м'якого тонкого волокна й використовували сувій, як формат книги чи живопису.

Звісно, ми не справжніхудожники, але сьогодні спробували намалювати гілку дикої сливи мейхуа. Акварельні фарби, незвичайна техніка малювання гілок, трохи гуаші для пелюстків і ось символ непохитності, людської гордості та моральної чистоти готовий!

/Files/images/2019_tsb/7(4).jpg/Files/images/2019_tsb/7 (5).jpg/Files/images/2019_tsb/7 (6).jpg/Files/images/2019_tsb/7 (7).jpg

Дата останньої зміни 22 Липня 2019