"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Наше зайняття на комп'ютерних тренінгах у бібліотеці № 5 без перебільшення можна назвати етапним: ми приступили до вивчення прийомів виділення, без якого неможливий "діалог" з машиною, - у такий спосіб ми "даємо зрозуміти", вказуємо програмі, з якою частиною документу ми хочемо працювати. Виділивши одно слово, абзац або будь-яку іншу частину тексту, ми можемо змінити розмір і тип шрифту, підкреслити або зробити його курсивом, а то і зовсім видалити. При цьому інша, не виділена частина документу залишиться незміненою. Для виділення фрагмента або усього тексту можна скористатися як мишею, так і клавіатурою - і сьогодні ми вивчили декілька таких прийомів, детально зупинившись на ситуаціях, коли кожен з них зручніше використовувати.

/Files/images/filial_5/18-y_komplknep/6/BeFunky Collage.jpg

Дата останньої зміни 23 Березня 2019