Валентинка - закоханого серця частинка.

Свято любові, дружби і добра відзначили сьогодні в Центральній дитячій бібліотеці. Діти згадали романтичну історію свята кохання, знайомилися з традиціями святкування Дня Святого Валентина в інших країнах світу. Вони відповідали на питання літературної вікторини, згадавши найкращі дитячі книги про любов, прив’язаність і міцну дружбу. Діти змогли знайти свої валентинки - половики у веселій романтичній грі: «Знайди свою половинку». Чаруючим різнобарв’ям валентинок захопив наших гостей і музичний відеофільм : Чудо - валентинки», і надихнув їх на виготовлення власних святкових листівок - валентинок. Під керівництвом бібліотекаря діти змогли виготовити чудові валентинки, аби поздоровити ними своїх близьких людей, друзів та подарувати їх бібліотеці.