"Мій Шевченко". Біографічний постер

Вийти за шаблонний образ, який існує в усіх підручниках і подивитись на Шевченка як на звичайну живу людину… Це складно, але ми спробували попри всі стереотипи, стандартні фрази, кремезні портрети й гранітні пам'ятники. І допомагав нам чудовий арт-бук відомого шевченкознавця Леоніда Ушкалова «Шевченко від А до Я». Шевченко — жартівник і життєлюб, Шевченко — модник і душа компанії, Шевченко – новатор і людина яка випередила свою добу, таким ми побачили поета, гортаючи сторінки.

Біографічний постер, який склався з цікавих фактів, коротких тез або подій з життя Шевченка, став творчим завершенням сьогоднішньої зустрічі.

Дата останньої зміни 14 Червня 2019