Мистецький відео-урок «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля

Бібліотека № 22 разом із учнями 5 класу віддала шану Т.Г. Шевченку. Для багатьох українців Шевченко означає так багато, що створюється ілюзія, ніби ми все знаємо і розуміємо про нього. Але насправді Шевченко як явище велике і вічне, невичерпне і нескінченне. Діти уважно вивчали біографію Кобзаря,читали його поезії, розповіли яким його собі уявляють, познайомились із художньою творчістю Шевченка, слухали пісні, написані на вірші Тараса Григоровича, у виконанні рок-груп України. Щоб краще запам’яталася інформація про поета, взяли участь у квесті «Тараса думки будуть жити віки». Постать поета, його творчість невичерпне джерело для розмов і роздумів, натхнення і любові.

/Files/images/filial_22_2017/Т.Г. Шевченко1.jpg /Files/images/filial_22_2017/Т.Г. Шевченко2.jpg /Files/images/filial_22_2017/Т.Г. Шевченко3.jpg /Files/images/filial_22_2017/Т.Г. Щевченко4.jpg

Дата останньої зміни 14 Червня 2019