«Комп’ютерний лікнеп» в бібліотеці № 5

Комп'ютерні тренінги у бібліотеці № 5 ніяк не мали пройти повз такого актуального феномена, як соціальні мережі. Головна особливість спілкування у будь-якій соціальній мережі - інтерактивність, можливість висловлювати думку з будь-якого питання і отримувати миттєвий відгук. Фейсбук окрім цього вражає можливістю доступу до аккаунду практично будь-якої людини, як знаменитої, так і самої рядової, але близької і потрібної нам. Наших нових користувачів зацікавили матеріали сторінки Центральної бібліотеки імені Тургенєва і вони підписалися на її новинні оновлення. Невелика розповідь про особливості ВЭБ-етикету і нескладний алгоритм завантаження особистих матеріалів - і перед нами весь світ: нові знайомства, інформація, інтереси - нове життя.

/Files/images/filial_5/18-y_komplknep/13/MyCollages.jpg