Зустріч клубу «Веселі Чомусики». Бібліотечна галявина «Весела веселка»

Зустріч клубу у бібліотеці № 22 була як завжди теплою, енергійною, веселою, творчою. Дітлахи подорожували різнокольоровою країною та шукали фарби для веселки, щоб розвеселити сонечко та хмаринки. Червону нам подарували сонечка, жовтогарячу - морквинки, жовту – курчата, зелену – дерева, блакитну – небо, синю – море, а фіолетову ми навчилися робити самі, змішуючи червону та синю фарби. Під час подорожі дітлахи малювали, працювали з пластиліном, робили аплікації, танцювали, гралися. Кожна хмаринка отримала свою веселку і всі разом зробили світ яскравим та веселим.