Нам без книг ніяк не можна. Зустріч в клубі «Сімейна альтанка»

В клубі « Сімейна альтанка» Центральної дитячої бібліотеки сьогодні відзначали Всесвітній День книги. Тож про неоціненне значення книги для суспільства, для кожної дитини, і для кожної родини, що дружить з книгою, нагадала бібліотекар. Її розповідь чудово продовжила почесна гостя заходу - відома дитяча письменниця Тетяна Гарг, автор поетичних збірок і збірок оповідань: «Непоседы», «Купи слона». Тетяна Миколаївна розповіла про свою творчість, про те, чому стала саме дитячою письменницею. Вона щиро спілкувалася з дітьми і вони розповідали їй, що люблять читати цікаві, веселі, захоплюючі книжки. Письменниця читала дітям свої вірші: добрі, потішні - з почуттям гумору, мудрі і одночасно повчальні, вони дуже сподобались нашим юним гостям. Тетяна Миколаївна Гарг закликала дітей ніколи не розлучатися з книгами, а бібліотекар нагадала всім гостям що їх вірні друзі - книги, завжди чекають на них в бібліотеці.