Каскад літературних задоволень «Весь світ з вами, коли ви з книжками»

Каскад літературних задоволень подарувало Видавництво Vivat дітлахам у бібліотеці № 22. Автор Maria Zhuchenko та редактор видавництва Олена Рибка вміють розмовляти з дітьми їхньою мовою. Під час зустрічі діти знайомилися із «Абеткою Монстрів» Марії Жученко та в’язаними ляльковими монстриками. Монстрики запросили дітлахів до монстрячої школи і захопили іграми «Хто придумає монстра?», «Що полюбляють монстри на сніданок?», «Відгадай слово із чарівної валізи». Діти змагалися у вмінні заплітати косички, відповідали на жартівливі запитання. Вони були тут абсолютно вільними, і видно було, як саме свобода і розкутість пробуджують в них творчість, фантазію, самовираження. Не кожного дня зустрічаєшся зі справжнісінькою письменницею, тому потрібно задати їй безліч запитань, а ще разом фантазувати і вигадувати чарівні історії про що завгодно. Інтерактивне читання книг Мері Блер (псевдонім Марії Жученко) відкрило для дітей книги серії «Чарівні історії про звірят». Читачів на сторінках цих чудових книжок чекають малі крилаті звірятка (ферігарди), добрі і вірні, що завжди приходять на допомогу тим, хто вірить в диво. Зустріч із цікавою книжкою допомагає дітям пізнавати світ, грати, змагатися, вірити в дива, а бібліотеці популяризувати книгу, поліпшувати загальну культуру і культуру читання, проводити змістовне дозвілля. Ми дуже вдячні видавництву та нашим гостям за презентації, сюрпризи та подарунки.