"Мандрівка з ферігардами". Зустріч з письменницею Мері Блер

Незвичайна книжкова мандрівка з харківською дитячою письменницею Марією Жученко, відбулася сьогодні в бібліотеці ім.Тургенева. Серія книжок «Чарівні історії про звірят» популярна серед наших юних читачів, тому зустріч з загадковою Мері Блер була насправді довгоочікуваною. Знайомство з надзвичайними крилатими звірятами, які живуть на синіх хмаринках й завжди приходять на допомогу дітлахам, було неймовірним! Під керівництвом авторки в книгозбірні відкрилась справжня "школа ферігардів" .

Таких цікавих й веселих уроків, дітлахи ще не відвідували! Вони вчилися розуміти один одного без слів, працювати в команді, знаходити компроміси, й навіть писати кумедні фантастичні історії! Якщо не вірите, дивіться самі!

Галерея "Мандрівка з ферігардами"

Дата останньої зміни 23 Травня 2019