Коли земля здригнулась. Хроніка Чорнобильської трагедії

Зустріч присвячена Міжнародному дню пам’яті Чорнобильської трагедії, відбулася сьогодні в Центральній дитячій бібліотеці для учнів 7 - А класу ЗОШ № 102. Почесні гості бібліотеки – герої – ліквідатори Чорнобильської аварії: Ємец Валерій Іванович та Карамишев Михайло Іванович, в розповідях відтворили хроніку подій страшної техногенної катастрофи, розповіли про мужність героїв -- ліквідаторів, які першими вступили в смертельний двобій зі смертоносним атомом. Школярі переглянули документальний фільм : «Чорнобильська катастрофа», який відтворив сувору правду аварії. Лунала скорботна мелодія пам’яті, реквієм по загиблим і була вона суворим попередженням для молоді – берегти свою прекрасну планету. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували світлу пам’ять загиблих на Чорнобильській аварії.

На закінчення зустрічі почесні гості закликали молодь завжди пам’ятати про трагічні події аварії і закликали їх бути відповідальними за свою землю.

/Files/images/tsdb/2019/aprel/chernobyil/DSCF7425.JPG/Files/images/tsdb/2019/aprel/chernobyil/DSCF7433.JPG/Files/images/tsdb/2019/aprel/chernobyil/DSCF7452.JPG/Files/images/tsdb/2019/aprel/chernobyil/DSCF7455.JPG/Files/images/tsdb/2019/aprel/chernobyil/DSCF7462.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 40

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 17 Жовтня 2019

Фотогалерея